Grupa rozwoju osobistego Zachowaj Balance

Grupa będzie odbywała się we wtorki od dnia 12.05.br. w godz.: 16.00-17.50 .

Grupa przeznaczona dla osób uzależnionych i współuzależnionych, które ukończyły podstawowy i program pogłębiony terapii są zainteresowane dalszą pracą nad rozwojem osobistym. Terapia skoncentrowana jest na budowaniu konstruktywnego Ja, uczeniu się funkcjonowania w rolach społecznych, uczeniu się podtrzymywania bliskich więzi z ludźmi, odbudowywanie i realizowaniu ważnych dla siebie wartości, wewnętrzny rozwój. Pacjenci pracują także nad ujawniającymi się problemami psychologicznymi. Praca terapeutyczna obejmuje strategie związane ze zmianą tendencji autodestrukcyjnych, zmiana destrukcyjnych form relacji z otoczeniem, praca nad innymi problemami emocjonalnymi – (niepokojem, stresem, wstydem), budowanie pozytywnej wizji własnego życia oraz rozwojem osobistym i realizacją wartości.

Cele grupy:

  • wsparcie,
  • szukania rozwiązań bieżących problemów,
  • pogłębianie samoświadomości,
  • poznawanie sposobów radzenia sobie z trudnościami życiowymi.

Udział w grupie jest płatny.